Wyślij wiadomość
Dom

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD profil firmy

profil firmy

Spółka została założona w 2003 roku, rozpoczynając od outsourcingu OEM z japońskiej produkcji zegarków i stworzyła HK Office 2007.

W ciągu ostatnich 18 lat, dostarczyliśmy usługi małych zamówień partii do japońskich klientów z naszym profesjonalnym trybie warsztatu, dzięki czemu udało się zdobyć klientów niezawodności i reputacji aż do teraz.,miesięczna produkcja warsztatu wynosi 30 000 sztuk z 50 pracownikami.

Możemy zapewnić usługi poniżej MOQ: 1K PCS małe zamówienie partii do klientów z dyskusją.Popyt na zegarki na rynku poważnie się kurczy, a popyt na zegarki staje się liczny..

Staramy się zapewnić japoński standard jakości usług dla klientów na obszarze małych partii z warsztacie tryb, przyczyniając się w ten sposób do użytkowników końcowych mogą cieszyć się jakością życia na zegarek produktu.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED (DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD) została znaleziona w 2007 roku, przez prawie 10 lat nieustannych wysiłków, nasza firma specjalizuje się w produkcji różnorodnych przyrządów do kontroli jakości, urządzeń testujących i innych zaawansowanych technologicznie produktów, które obejmują głównie: sprzęt do testowania ognia, tester ogniowy materiałów budowlanych, drut i kabel Tester ognia, komora do badań środowiskowych, sprzęt do testowania tekstyliów, sprzęt do testowania zabawek, maszyna do testowania mebli, sprzęt do testowania opakowań i inne dobrej jakości przyrządy testujące.

 

Dzięki kilkudziesięcioletnim wysiłkom badawczo-rozwojowym nasza firma stała się wiodącym dostawcą instrumentów testujących w branży, odgrywając kluczową rolę w badaniach i rozwoju wysokiej jakości produktów o wysokiej wartości w branży.

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : aopiqui

Ilość pracowników : 60~100

Coroczne wyprzedaże : $ 2 Million-$ 4Million

Rok założenia : 2003

pc Export : 90% - 100%

Product Scope: Flammability Testing Equipment

Product Scope: Men's watchLadies watchMetal watchBanguru bracelet\Bracelet

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty