Wyślij wiadomość
Dom

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD profil firmy

profil firmy

YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED (DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD)znajduje się w dzielnicy Wangjiang (miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny), słynnym historycznym mieście z dobrze prosperującym przemysłem i wygodnym transportem.


Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji sprzętu do testowania ognia, testera ognia materiałów budowlanych, testera ognia przewodów i kabli, komory do badań środowiskowych, sprzętu do testowania tekstyliów, sprzętu do testowania zabawek itp.

 

Dekady badań i rozwoju wzmacniają wiodącą przewagę YUYANG w tej dziedzinie i ustanawiają jako kluczowa rola w badaniach i rozwoju w zakresie wysokiej jakości i wysokich kosztów działania sprzętu testującego.Sprzęt testujący YUYANG jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach: instytucje naukowe, uczelnie, instytucje kontrolne, części samochodowe, elektronika, elektryka, bateria litowa, LED, fotoelektryka, mobilna, plastikowa i gumowa, wyświetlacz, telekomunikacja, przemysł chemiczny, lotnictwo, materiały i produkty budowlane, przewody i kable, zabawki, meble, tekstylia i tkaniny itp. Wszystkie urządzenia testujące YUYANG są zaprojektowane zgodnie z międzynarodowymi standardami testowymi, takimi jak ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC, VDE, CSA, CEN i tak dalej.

 

YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED (DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD) oczekuje na współpracę z klientem na całym świecie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie.Śmiało możesz się z nami skontaktować.Nie możemy się doczekać, aby w najbliższej przyszłości stworzyć udany biznes z nowymi klientami na całym świecie.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

YUYANG INDUSTRIAL CO., LIMITED (DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD) została znaleziona w 2007 roku, przez prawie 10 lat nieustannych wysiłków, nasza firma specjalizuje się w produkcji różnorodnych przyrządów do kontroli jakości, urządzeń testujących i innych zaawansowanych technologicznie produktów, które obejmują głównie: sprzęt do testowania ognia, tester ogniowy materiałów budowlanych, drut i kabel Tester ognia, komora do badań środowiskowych, sprzęt do testowania tekstyliów, sprzęt do testowania zabawek, maszyna do testowania mebli, sprzęt do testowania opakowań i inne dobrej jakości przyrządy testujące.

 

Dzięki kilkudziesięcioletnim wysiłkom badawczo-rozwojowym nasza firma stała się wiodącym dostawcą instrumentów testujących w branży, odgrywając kluczową rolę w badaniach i rozwoju wysokiej jakości produktów o wysokiej wartości w branży.

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : YUYANG

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : $ 1 Million-$ 2 Million

Rok założenia : 2007

pc Export : 60% - 70%

Product Scope: Flammability Testing Equipment

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty