Wyślij wiadomość
Dom ProduktyAutomatyczna maszyna przemysłowa

Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome

Orzecznictwo
Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Otrzymaliśmy wszystkie instrumenty i będziemy je testować, na razie mamy bardzo dobre odczucia. Dziękuję Ci.

—— Pan Brett Cirulis

Naprawdę chciałbym współpracować z YUYANG, ich profesjonalna obsługa rozwiązań laboratoryjnych i niezawodne produkty pomagają mi zdobyć wiele rynku!

—— Pan Allan Ken

Miła współpraca! Doceniamy życzliwe wsparcie Państwa firmy przy naszych projektach. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Jaleshwar Prasad

Ustawiłem twoją maszynę tydzień temu. To dobra praca. Dziękuję za wszystko.

—— Pani Erdem Traina

Jakość to kultura twojej fabryki, szybka reakcja to podstawa! Zachowaj go i pozwól maszynie testującej marki YUYANG na całym świecie.

—— Pan Komarov Mihail

Rzadko zdarzają się dostawcy, którzy zrobią dla nas drobne części, podczas gdy YUYANG spędza z nami czas, tylko na trzy palniki, doceniamy ich.

—— Pan Yavuz Yazgan

Im Online Czat teraz

Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome

Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome
Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome

Duży Obraz :  Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YUYANG
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: YYX154
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: opakowanie z drewnianym pudełkiem
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000/kpl

Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome

Opis
Gwarancja: 1 rok Dostosowane wsparcie: OEM, ODM, OBM
Moc: Elektroniczny, 110V/220V(AC), 50/60HZ, Przeziębienie: Wymuszone chłodzenie powietrzem
Całkowita moc: 400 W Prędkość: 200 mm/s
Wymiary: 770*810*1120mm Funkcjonować: Mierzenie i wykrywanie

Pomiar Profilu Projektor Maszyna Gorące Produkty Premium Poziome

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD znajduje się w dystrykcie Wanjiang (miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny), słynnym historycznym mieście z dobrze prosperującym przemysłem i wygodnym transportem.

Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji sprzętu do badań ogniowych, testerów przeciwpożarowych materiałów budowlanych, testerów przeciwpożarowych przewodów i kabli, komory do badań środowiskowych, sprzętu do testowania tekstyliów, sprzętu do testowania zabawek itp.

Dziesięciolecia badań i rozwoju wzmacniają wiodącą pozycję YUYANG w tej dziedzinie i odgrywają kluczową rolę w badaniach i rozwoju w zakresie wysokiej jakości i wysokich kosztów wydajności sprzętu testującego.

Sprzęt testujący YUYANG jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach: instytucje naukowe, uczelnie, instytucje kontrolne, części samochodowe, elektronika, elektryka, bateria litowa, LED, fotoelektryczność, telefon komórkowy, tworzywa sztuczne i guma, wyświetlacze, telekomunikacja, przemysł chemiczny, lotnictwo, materiały budowlane i produkt, drut i kabel, zabawki, meble, tekstylia i tkaniny itp.

Wszystkie urządzenia testujące YUYANG są zaprojektowane zgodnie z międzynarodowymi standardami testowymi, takimi jak ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC, VDE, CSA, CEN i tak dalej.DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD oczekuje współpracy z klientami na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie.Śmiało możesz się z nami skontaktować.Z niecierpliwością czekamy na utworzenie udanej działalności z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

 

 

Ekran projekcyjny
Rozmiar ekranu (mm): Ø 312 Używany zakres> Ø 300 (z linią metra)
Zakres obrotu ekranu: 0°~360°
Rozdzielczość (oś X, oś Y): 1´ lub 0,01°

Obiektyw
Powiększenie: opcja 10X opcja 20X opcja 50X opcja 100X
Widok obiektu (mm): Ř30 Ř15 Ř6 Ř3
Odległość robocza (mm): 77,7 44,3 38,4 25,3
Maksymalna wysokość przedmiotu obrabianego: 90mm 90mm 90mm 90mm
System Przetwarzania Danych
Można wykorzystać wielofunkcyjny system przetwarzania danych DP-100, występujący w języku angielskim
zebrać dane i zmierzyć punkt, linię,
okrąg, kąt i odległość.
Oświetlenie
Oświetlenie transmisyjne i odbiciowe: 24V/150W-lampa halogenowa.
Moc
110V/220V(AC), 50/60HZ, Całkowita moc=400W
Przeziębienie
Wymuszone chłodzenie powietrzem
Wymiary
770*810*1120mm
Waga
170kg
 

Projektor profili, zwany także komparatorem optycznym lub projektorem wykresu cieni, jest wyspecjalizowanym systemem pomiarowym, który jest ogólnie sklasyfikowany w kategorii przemysłowych systemów metrologicznych.Jest to wszechstronny i niezastąpiony system pomiarowy w sektorze produkcyjnym, gdzie wymagane są dwuwymiarowe pomiary małych części w działach badań i rozwoju, produkcji lub kontroli jakości.Części samochodowe, części z tworzyw sztucznych i gumy, druty i kable, sprzęt biomedyczny to tylko niektóre branże produkcyjne, które intensywnie wykorzystują projektory profilowe do codziennych pomiarów.

 

Wydajność i funkcje:
1. Zastosuj zaawansowaną technologię obwodów jednopłytkowych (SMD), wszystkie części elektroniczne są zamontowane na wielowarstwowej płytce drukowanej, co jest korzystne w celu wyeliminowania hałasu i zwiększenia niezawodności.
2. Wszystkie elementy elektroniczne w maszynie są automatycznie kalibrowane przez komputer przy każdym uruchomieniu maszyny, bez konieczności częstej kalibracji.
3. Łatwość obsługi - intuicyjna obsługa Wyświetlacz LCD z menu, obsługa klawiatury dotykowej, intuicyjna obsługa.Podczas pracy interfejs operacji ustawiania urządzenia do wykrywania metali prowadzi użytkowników do stopniowej regulacji w stylu menu, aby zakończyć operację.
4. W pełni cyfrowe przetwarzanie-silna adaptacja do środowiska cyfrowa kontrola równowagi-w celu stłumienia wpływu temperatury i wilgotności.Automatyczna kalibracja - łatwe i szybkie ustawienie kontroli amplitudy i fazy w celu uniknięcia dryftu numerycznego.
5. Filtr cyfrowy zaprojektowany przy użyciu technologii cyfrowego przetwarzania sygnału może wyeliminować sygnały szumu, takie jak wibracje i uderzenia.Technologia dwukanałowa pozwala wykrywaczowi skutecznie identyfikować wszystkie metale: żelazne, nieżelazne i nierdzewne.

Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome 0Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome 1Pomiar profili Projektor Maszyna Gorące produkty Premium Poziome 2

 

 

Szczegóły kontaktu
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: 15197243662

Tel: 86-15197243662

Faks: 86-769-26622869

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)