Wyślij wiadomość
Dom ProduktyAutomatyczna maszyna przemysłowa

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

Orzecznictwo
Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Chiny DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Otrzymaliśmy wszystkie instrumenty i będziemy je testować, na razie mamy bardzo dobre odczucia. Dziękuję Ci.

—— Pan Brett Cirulis

Naprawdę chciałbym współpracować z YUYANG, ich profesjonalna obsługa rozwiązań laboratoryjnych i niezawodne produkty pomagają mi zdobyć wiele rynku!

—— Pan Allan Ken

Miła współpraca! Doceniamy życzliwe wsparcie Państwa firmy przy naszych projektach. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Jaleshwar Prasad

Ustawiłem twoją maszynę tydzień temu. To dobra praca. Dziękuję za wszystko.

—— Pani Erdem Traina

Jakość to kultura twojej fabryki, szybka reakcja to podstawa! Zachowaj go i pozwól maszynie testującej marki YUYANG na całym świecie.

—— Pan Komarov Mihail

Rzadko zdarzają się dostawcy, którzy zrobią dla nas drobne części, podczas gdy YUYANG spędza z nami czas, tylko na trzy palniki, doceniamy ich.

—— Pan Yavuz Yazgan

Im Online Czat teraz

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy
Metal Detector Machine Food Security Detection Conveyor Pulse Belt
Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

Duży Obraz :  Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YUYANG
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: YYX153
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: opakowanie z drewnianym pudełkiem
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000/kpl

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

Opis
Gwarancja: 1 rok Dostosowane wsparcie: OEM, ODM, OBM
Materiał: materiał ze stali nierdzewnej wysokość okna inspekcyjnego (cm): 10
Wykrywanie szerokości: 40-120 CM Najwyższa czułość: Kulka żelazna o średnicy 0,5 mm
długość maszyny: 1600 mm Szybkość transmisji: 18-40 metrów/minutę
szerokość okna inspekcyjnego (cm): 40 Wykrywanie wysokości: 10-50 CM
nieżelazne: Kulka o średnicy 1,0 mm

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy

DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD znajduje się w dystrykcie Wanjiang (miasto Dongguan, prowincja Guangdong, Chiny), słynnym historycznym mieście z dobrze prosperującym przemysłem i wygodnym transportem.

Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji sprzętu do badań ogniowych, testerów przeciwpożarowych materiałów budowlanych, testerów przeciwpożarowych przewodów i kabli, komory do badań środowiskowych, sprzętu do testowania tekstyliów, sprzętu do testowania zabawek itp.

Dziesięciolecia badań i rozwoju wzmacniają wiodącą pozycję YUYANG w tej dziedzinie i odgrywają kluczową rolę w badaniach i rozwoju w zakresie wysokiej jakości i wysokich kosztów wydajności sprzętu testującego.

Sprzęt testujący YUYANG jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach: instytucje naukowe, uczelnie, instytucje kontrolne, części samochodowe, elektronika, elektryka, bateria litowa, LED, fotoelektryczność, telefon komórkowy, tworzywa sztuczne i guma, wyświetlacze, telekomunikacja, przemysł chemiczny, lotnictwo, materiały budowlane i produkt, drut i kabel, zabawki, meble, tekstylia i tkaniny itp.

Wszystkie urządzenia testujące YUYANG są zaprojektowane zgodnie z międzynarodowymi standardami testowymi, takimi jak ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC, VDE, CSA, CEN i tak dalej.DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO., LTD oczekuje współpracy z klientami na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie.Śmiało możesz się z nami skontaktować.Z niecierpliwością czekamy na utworzenie udanej działalności z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy 0

 

Długość paska 1500
Szerokość paska (mm) 400
Zdolność ładowania 20 KG
Liczyć 100
Prędkość pasa 25M/min (stała prędkość)
Materiał Materiał ze stali nierdzewnej
Szybkość transmisji 18-40 metrów/minutę
Wykrywanie wysokości 10-50 CM

 

Wykrywacz metalu jest używany głównie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, zabawkarskim, odzieżowym, chemicznym, skórzanym, dziewiarskim i innych gałęziach przemysłu, sprzęt do wykrywania metalu służy do wykrywania wtrąceń lub zagubienia w surowcach lub produktach złamanej igły, drutu lub ołowiu, miedzi, stali nierdzewnej i innych metali nieżelaznych.Niezawodny, bezobsługowy, solidny czujnik i przetwornik wykonany ze stali nierdzewnej oraz bezobsługowy układ cyfrowy zapewniają stabilną pracę.

 

Wydajność i funkcje:
1. Zastosuj zaawansowaną technologię obwodów jednopłytkowych (SMD), wszystkie części elektroniczne są zamontowane na wielowarstwowej płytce drukowanej, co jest korzystne w celu wyeliminowania hałasu i zwiększenia niezawodności.
2. Wszystkie elementy elektroniczne w maszynie są automatycznie kalibrowane przez komputer przy każdym uruchomieniu maszyny, bez konieczności częstej kalibracji.
3. Łatwość obsługi - intuicyjna obsługa Wyświetlacz LCD z menu, obsługa klawiatury dotykowej, intuicyjna obsługa.Podczas pracy interfejs operacji ustawiania urządzenia do wykrywania metali prowadzi użytkowników do stopniowej regulacji w stylu menu, aby zakończyć operację.
4. W pełni cyfrowe przetwarzanie-silna adaptacja do środowiska cyfrowa kontrola równowagi-w celu stłumienia wpływu temperatury i wilgotności.Automatyczna kalibracja - łatwe i szybkie ustawienie kontroli amplitudy i fazy w celu uniknięcia dryftu numerycznego.
5. Filtr cyfrowy zaprojektowany przy użyciu technologii cyfrowego przetwarzania sygnału może wyeliminować sygnały szumu, takie jak wibracje i uderzenia.Technologia dwukanałowa pozwala wykrywaczowi skutecznie identyfikować wszystkie metale: żelazne, nieżelazne i nierdzewne.

Wykrywacz metali Maszyna Wykrywanie bezpieczeństwa żywności Przenośnik impulsowy 1

 

 

Szczegóły kontaktu
DONGGUAN YUYANG INSTRUMENT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: 15197243662

Tel: 86-15197243662

Faks: 86-769-26622869

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)